Rejestracja
 

MP Fast Date®
29 września 2017 r.,
Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3, Poznań

Organizator

Branża o MP Fast Date®


Wydarzenia takie, jak MP Fast Date® w naszej bardzo dynamicznie zmieniającej się branży są strzałem w dziesiątkę. Trudno znaleźć bardziej efektywną formułę zarówno dla podwykonawców, jak i agencji, którą reprezentuję, na zapoznanie się z nowościami rynkowymi i wymianę kontaktów. Oczywiście w kilkanaście minut nie da się „sprzedać” usługi czy lokalizacji, ale można zainteresować potencjalnego klienta, a w późniejszym terminie dać szansą na pogłębienie wiedzy. Branża eventowa bazuje na osobistych relacjach i takie właśnie nawiązuje się podczas wydarzeń takich jak MP Fast Date.
Tomasz Korycki event director, Event Partners

Udział w MP Fast Date® był dla mnie inspirującym i efektywnym wydarzeniem. Szybkie, konkretne spotkania oraz agenda podzielona na rundy utrzymują wszystkich w ramach czasowych warsztatów.
15 minut to dla mnie optymalny czas, aby zapoznać się z ofertą usługodawcy, uzyskać najważniejsze informacje i zaktualizować posiadane dane.
Jeżeli potrzebujemy odbyć dodatkowe spotkanie lub uzyskać bardziej szczegółowe informacje, mamy do dyspozycji – rundę dodatkową.
Wieczorny warsztat networkingowy jest za to idealnym miejscem na dalsze budowanie pozytywnych relacji biznesowych.

Joanna Kozakiewicz, specjalista ds. organizacji konferencji, Polpharma Biuro Handlowe

MP Fast Date® to w mojej opinii bardzo pozytywna inicjatywa, która przynosi wymierne korzyści zarówno wystawcom, jak i uczestnikom tego wydarzenia. 
Możliwość poznania nowych usług lub produktów w ciągu kilku minut jest nie do przecenienia, także spotkanie ze znanym już partnerem stwarza szansę odnowienia kontaktu i zapoznania się z jego poszerzoną lub nową ofertą. Ważna jest również różnorodność dostawców, w ciągu kilku godzin można przekrojowo spojrzeć na rynek usług eventowych. Istotne jest również znaczenie wydarzenia dla integracji branży eventowej.

Jarosław Sądej, managing director, Jet Events

DLA KOGO

  • Planiści korporacyjni
  • Agencje eventowe
  • Organizatorzy konferencji
  • Biura podróży i agencje incentive
  • Agencje reklamowe i marketingowe
  • Przedstawiciele stowarzyszeń
  • Inni profesjonalni organizatorzy eventów, konferencji i podrózy motywacyjnych
Zobacz oferentów

ZDJĘCIA

 
  

Zobacz więcej

PARTNERZY